Bu akşam ekrandaki diziler

Bu akşam ekrandaki diziler / Bu gece hangi kanalda hangi dizi var? / bu akşam, dizi, diziler, dizi haberi, dizi haberleri, televizyon, kumanda, hangi kanalda, fragman, kurtlar vadisi pusu, umutsuz ev kadınları, zengin kız fakir oğlan, dizi izle, dizi seyret,

Bu gece hangi kanalda hangi dizi var?

Kurtlar Vadisi Pusu - Atv

10 yıldır zirveden inmeyen dizi Kurtlar Vadisi Pusu'da, yine kim kimin peşinde, kim kimi öldürecek soruları cevaplarını arıyor.

İntikam - Kanal D

Kendi izlerini silmek isteyen Adem, Leyla’nın apartman girişindeki kamera kayıtlarına ulaşıyor ve Leyla’nın evine kendinden sonra girdiği görülen Hakan’ın peşine düşüyor.

Leyla yoğun bakıma alınır, durumu kritiktir. Polis intihardan şüphelenirken Haldun, Şahika’nın yaptırdığını düşünmektedir. Evdeki gizli kamera kayıtlarını izleyen Hakan, bunu Leyla’ya kimin yaptığını öğrenir ve hemen Yağmur’u arar. Haldun da Adem’den şüphelenir ve onu sorguya çeker.

Emre, Yolcu Bar’da çalışmaya başlamıştır. Selen bu durumu hiç vakit kaybetmeden Şahika’ya bildirir. Bu durum Haldun ile Emre’nin arasını iyice açar. Hakan ise büyük paniktedir. Kendi izlerini silmek isteyen Adem, Leyla’nın apartman girişindeki kamera kayıtlarına ulaşmıştır. Leyla’nın evine kendinden sonra girdiği görülen Hakan’ın peşine düşmüştür.

Hakan, Yağmur’a bu işten vazgeçmelerini söyler. Adem’in ipini çekmeye kararlı olan Yağmur, Hakan’ı dinlemez. O gece yaşananların videosunu, Haldun’a gönderir. Selen, Emre’yi konsere gitmek için ikna eder ancak, onun Yağmur’u da davet etmesi canını sıkar. Fakat o gece evde çıkan bir sorun Yağmur’un önce gecikmesine, sonra da konsere gelememesine neden olur. Çaresiz kalan Yağmur, Rüzgar’dan yardım istemek zorunda kalır.

Barış ile Cemre de artık sevgilidir. Fakat Barış’ın onunla gezebilmek için yeterli parası yoktur. Hakan’dan yardım ister. Adem’in ailesi için büyük bir tehdit olduğunu anlayan Haldun, onu uzaklaştırır. Adem kendisine kurulan tuzağı fark etmiştir. Hakan’ın kiminle çalıştığını öğrenmeye çalışır.

Hayatı tehlike de olan Hakan, Yağmur’dan yardım ister. Yağmur, Hakan’ı Adem’in elinden kurtarmak üzere harekete geçerken, Selen ise Emre’nin her geçen gün daha çok bağlandığı Yağmur’dan kurtulmak için yeni bir yol bulmuştur. Rüzgar ise tüm cesaretini toplar ve Yağmur’un evine gelir.

Zengin Kız Fakir Oğlan - TRT 1

TRT 1'in sevilen komedi dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan'da, Nurhan ve Biricik'in evliliğine nihayet izin çıkıyor...

Sevgililer gününün yaklaşması, âşık çiftler arasında tatlı bir heyecan oluşturmuş, bu çiftlerden Biricik ve Nurhan da birbirlerini en çok mutlu edecek hediyeleri seçmeye özen göstermiştir.

Biricik Nurhan’a öyle bir hediye alır ki, Nurhan’ın bu büyük hediye karşısındaki tepkisi merak konusudur.

Öte yandan Nurhan ve Biricik’in evlenmesine izin verdiğini ancak bu sefer de önce Rüyam ve Sarp’ın evlenmesi gerektiğini söyleyen Kemal Bey, Nurhan ve Biricik’i yeni bir çıkmazın içine sokar.

Evlenmeye hiç niyetleri olmayan Sarp ve Rüyam’ı ikna etmek Nurhan ve Biricik’e düşecektir…

Bir an önce evlenmek için Sarp ve Rüyam’ı evlendirmeye çalışan Biricik ve Nurhan’ın işi oldukça zordur. Çünkü özellikle Sarp’ın evlenmeye hiç niyeti yoktur.

Biricik ise Rüyam’ın ağzından girer burnundan çıkar ve onu ikna eder. Geriye Nurhan’ın Sarp’ı ikna etmesi kalmıştır…

Umutsuz Ev Kadınları -Kanal D

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Umutsuz Ev Kadınları'nda, Sinan cinayet gecesini hatırlıyor ve karanlık sırlar birer birer çözülüyor.

Yasemin, Turgay’ın ani evlilik teklifiyle şaşkına döner ve ciddi kararlar almak zorunda kalır.

Oğlunu Nermin’den ayıramayacağını anlayan Cahide, Nermin’i öldürmeye kalkışır. Nermin korkunç bir kapan içinde, yaşamla ölüm arasında kalakalmıştır.

Elif, Ömer’in işyerindeki tavırlarından bunalır ve işi bırakır. Ancak Elif’i Ömer’le ilgili çok üzücü bir gelişme beklemektedir.

Zeliş, küçük bir trafik kazasının, hayatında yepyeni bir sayfa açacağından habersizdir.bu akşamdizidizilerdizi haberidizi haberleritelevizyonkumandahangi kanaldafragmankurtlar vadisi pusuumutsuz ev kadınlarızengin kız fakir oğlandizi izledizi seyret

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.