Soyunma kabininde taciz!

Soyunma kabininde taciz! / Soyunma kabinindeki kadının fotoğrafını çekti / samsumda kabin, gizli kamera, soyunma kabininde kamera, taciz, soyunma kabininde fotoğraf,

Soyunma kabinindeki kadının fotoğrafını çekti

Samsun'da bir giyim mağazasının kabininde kot pantolon deneyen 29 yaşındaki F.Ç.'nin iç çamaşırlı fotoğrafını çektiği iddia edilen 19 yaşındaki Mustafa T. şikayet üzerine polis tarafından yakalandı

Samsun'da bir giyim mağazasının kabininde kot pantolon deneyen 29 yaşındaki F.Ç.'nin iç çamaşırlı fotoğrafını çektiği iddia edilen 19 yaşındaki Mustafa T. şikayet üzerine polis tarafından yakalandı.Olay dün İlkadım İlçesi İstiklal Caddesi üzerindeki meydana geldi. İddiaya göre F.Ç. kot pantolon almak üzere bir giyim mağazasına girdi. Vitrinden seçtiği bir kotu yanına alarak soyunma kabinine girdi. Üzerindeki giysiyi çıkartıp kot pantolonu giymeye çalıştığı sırada mağazada müşteri olarak bulunan Mustafa T.'nin soyunma kabininin perdesinin aralık olan kısmından cep telefonuyla F.Ç.'nin iç çamaşırıyla görüntüsünü aldı. Bunu fark eden kadın çığlık atınca Mustafa T. kaçmaya başladı.
İşyeri çalışanları tarafından yalakanıp olay yerine çağırılan polise teslim edilen Mustafa T. hakkında 'özel hayatın gizliliğini ihlal' suçlamasıyla işlem başlatıldı.(BCK)


samsumda kabingizli kamerasoyunma kabininde kameratacizsoyunma kabininde fotoğraf

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.