Cem Uzan'dan bomba açıklamalar

Cem Uzan'dan bomba açıklamalar / Paris’te yaşayan ünlü iş adamı Cem Uzan, hakkında merak edilen tüm soruları içtenlikle yanıtladı. / Cem Uzan, Ergun Dİler, 28 Şubat, Paris, Mevlüt Yüksel, Takvim Gazetesi, Cem Uzandan flaş açıklamalar

Paris’te yaşayan ünlü iş adamı Cem Uzan, hakkında merak edilen tüm soruları içtenlikle yanıtladı.

SON.TV - Paris’te yaşayan ünlü iş adamı Cem Uzan, hakkında merak edilen tüm soruları içtenlikle yanıtladı.
Her sözüyle, Türkiye’nin yakın tarihindeki bir noktayı aydınlattı.

“28 Şubat döneminin mimarları, Aydın Doğan ve Dinç Bilgin’dir” diyen Uzan, Erol Özkasnak Paşa’dan neden ve nasıl fırça yediğini de anlattı.
Paris'teki hayatını da bir bir anlatan Uzan, ailesinden, çocuklarından ve dostlarından bahsederek, mutevazi bir hayat sürdürdüğünü açıkladı...
Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu da üstüne basa basa söyleyen Cem Uzan, "Evimde sarı-kırmızıdan başka çiçek olamaz" dedi.

Türkiye'nin en önemli ailesinin en güçlü ismiydi! Attığı her adım, aldığı her karar olaydı! 2002'de siyasete girdi. İşler pek istediği gibi gitmedi. Umduğunu bulamadı. Bankalarına, şirketlerine el konuldu.
Önce ailesi,ardından kendisi Türkiye'yi terk etmek zorunda kaldı. Ortada ise onlarca merak edilen soru vardı.
Cevapların peşine düşüp Paris'e gittik. O ismi, yani Cem Uzan'ı evinde bulduk. Saatlerce konuştuk. Ve her soruya içtenlikle cevap verdi.

İşte bir döneme damgasını vuran Uzan'ın A Haber'e söyledikleri...
Cem UzanErgun Dİler28 ŞubatParisMevlüt YükselTakvim GazetesiCem Uzandan flaş açıklamalar

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.