GO akaryakıt görücüde

GO, İstanbul’da düzenlenen 11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013’te görücüye çıktı.

GO akaryakıt görücüde / GO, İstanbul’da düzenlenen 11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013’te görücüye çıktı.

SON TV İpragaz çatısı altındaki akaryakıt dağıtım markası GO, İstanbul’da düzenlenen 11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013’te görücüye çıktı. GO’nun mevcut dağıtım sistemlerinden en büyük farkının BADO kısaltması ile anılan “Bayi Dostu” sistemi olduğu ifade ediliyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İpragaz CEO’su Selim Şiper “Bayilerimizle birlikte büyüyeceğiz. İki tarafın da kazandığı bu iş modelimizde, yönetimsel süreçlerde de bayilerin söz hakkı bulunuyor” dedi. “Türkiye’nin en saygın ve fark yaratan istasyonu olmak üzere yola çıktık” diyen İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay da GO ile kısa sürede Türkiye’nin her yerinde olmak istediklerini belirtti.

Etiketler:

GÜNÜN MANŞETLERİ


Tüm hakları saklıdır © 2013
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz.
Sitemiz abonesidir