GO akaryakıt görücüde

GO akaryakıt görücüde / GO, İstanbul’da düzenlenen 11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013’te görücüye çıktı. / go, istanbul, akaryakıt, görücüye çıktı, ipragaz, lpg,

GO, İstanbul’da düzenlenen 11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013’te görücüye çıktı.

İpragaz çatısı altındaki akaryakıt dağıtım markası GO, İstanbul’da düzenlenen 11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013’te görücüye çıktı. GO’nun mevcut dağıtım sistemlerinden en büyük farkının BADO kısaltması ile anılan “Bayi Dostu” sistemi olduğu ifade ediliyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İpragaz CEO’su Selim Şiper “Bayilerimizle birlikte büyüyeceğiz. İki tarafın da kazandığı bu iş modelimizde, yönetimsel süreçlerde de bayilerin söz hakkı bulunuyor” dedi. “Türkiye’nin en saygın ve fark yaratan istasyonu olmak üzere yola çıktık” diyen İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay da GO ile kısa sürede Türkiye’nin her yerinde olmak istediklerini belirtti.
istanbulakaryakıtgörücüye çıktıipragazlpg

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.