Justin Bieber ve Will.i.am'ın klibinde Türk bayrağı!

Justin Bieber ve Will.i.am'ın klibinde Türk bayrağı! / Dünyaca ünlü sanatçılar Justin Bieber ve William'ın düetiyle yayınlanan That Power şarkısı listelere adeta jet hızıyla giriş yaptı. Video klipter yer alan Türk bayrağı detayı ise gözden kaçmadı. / justin bieber, william, that power, yeni şarkı, that power klip,

Dünyaca ünlü sanatçılar Justin Bieber ve William'ın düetiyle yayınlanan That Power şarkısı listelere adeta jet hızıyla giriş yaptı. Video klipter yer alan Türk bayrağı detayı ise gözden kaçmadı.

ÖZEL HABER - Dünyaca ünlü yıldızlar Justin Bieber ve Will.i.am'ın düetiyle dünya müzik piyasasına yeni çıkardıkları That Power şarkısı listelere hızlı bir giriş yaptı. SON.TV'den Semih Bişkin'in haberine göre; Türkiye dahil olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde büyük hayran kitleleri bulunan iki isimin bir parçada düet yapmasına hayranları ile birlikte müzik severlerde çok ilgi gösterdi.

KLİPTE TÜRK BAYRAĞI DETAYI

Henüz yeni çıkmasına rağmen milyonlarca kişi tarafından izlenen ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoruna koşmaya hazırlanan şarkının video klibi ise fazla sürmeden geldi. TV kanalları ve radyolarda da duyulmaya başlanan şarkının klibindeki detay ise dikkatlerden kaçmadı. That Power şarkısına ünlü yıldızlar müthiş bir video klip hazırladı. Justin Bieber ve Will.i.am'ın oynadığı klibin Çin sokaklarını andıran bir sahnede Justin Bieber'in bulunduğu görselin hemen yanında Türk Bayrağının dalgalandığı görüldü.

Türkiye'de de milyonlarca müzik sever tarafından dinlenen ve takip edilen iki yıldızın video klibindeki bu detay Türk hayranların hoşuna gidecek gibi.

BU HABER KAYNAK GÖSTERİLSE DAHİ AKTİF LİNK VERİLMEDEN KULLANILAMAZ...
justin bieberwilliamthat poweryeni şarkıthat power klip

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.