Beyaz'dan kahkaha tufanı: Rezistans skeci - İZLE

Beyaz'dan kahkaha tufanı: Rezistans skeci - İZLE / Beyaz Show’un dün akşam ki bölümünde Beyaz’ın konukları için bir sürprizi vardı. Ünlü sunucu yaptığı kısa film ile izleyenleri güldürdü. / beyaz, beyaz show, skeç, rezistans beyaz, beyaz show rezistans,

Beyaz Show’un dün akşam ki bölümünde Beyaz’ın konukları için bir sürprizi vardı. Ünlü sunucu yaptığı kısa film ile izleyenleri güldürdü.

Cuma gecesinin vazgeçilmezlerinden Beyaz Show’un bu haftaki konukları Keremcem, Atiye, Ece Yörenç, Dilara Gönder ve Kaan Taşaner oldu. Programda; Aşk- Memnu, Yaprak Dökümü, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kuzey Güney gibi fenomen dizilerin senaristlerinden Ece Yörenç’e yapılan sürpriz izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Yörenç için hazırlanan skecin gösterildiği programda, izleyiciler gülme krizine girdi. Kuzey Güney dizisinin ti’ye alındığı skeçte, birçok reklama da göndermede bulunuldu.

ÜNLÜ OYUNCULAR ROL ALDI

Ünlü oyuncuların yer aldığı “rezistans” adlı skeçte Beyazıt Öztürk-Güney, Engin Altan Düzyatan-Kuzey, Özge Özpirinççi-Cemre, Tarık Ünlüoğlu-Sami ve Ali Sunal da rezistansçı rolünü üstlendi. Kısa sürede sosyal medyada gecenin konusu olan film, konuklardan da büyük alkış aldı. Rezistans Şarkılı Skeç Engin Düzyatan’ın oynadığı skeç herkesi gülme krizine soktu. Ali Sunal skeçin mimarı oplsada Beyaz’ın seslendirdiği Rezistan reklamı izleyiciler tarafından tam puan aldı.

Programın bu haftaki konukları başarılı şarkıcı Atiye, dilara Gönder, “Aşk- Memnu”, “Yaprak Dökümü”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?” ve “Kuzey Güney” gibi fenomen dizilerin senaristlerinden Ece Yörenç, Kaan Taşaner ve yakışıklı şarkıcı Keremcem idi.


beyazbeyaz showskeçrezistans beyazbeyaz show rezistans

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.