Kelime Oyunu programı kaldırıldı mı?

Kelime Oyunu programı kaldırıldı mı? / İhsan Varol, bugün programı yayınlanmayınca tweet atarak takipçilerini bilgilendirdi. / medya, televizyon, twitter, kelime oyunu, ihsan varol,

İhsan Varol, bugün programı yayınlanmayınca tweet atarak takipçilerini bilgilendirdi.

Bloomberg HT'de yayımlanan ‘Kelime Oyunu' isimli yarışma programının sevilen sunucusu İhsan Varol, dün gerçekleştirdiği yayınla bir ilke imza atmıştı.
Yarışma programının yayınlandığı Bloomberg HT'de tüm soruları ‘özenle' seçen İhsan Varol, yaşananları kendi tarzıyla protesto etmişti.

Sosyal medyada ve ekranları başında programı izleyenlerden büyük destek alan Varol'un programının yeni bölümü bu akşamdı. Ancak yayına giren program geçmiş günlere ait bir programdı. Twitter hesabından bir açıklama yapan Varol takipçileri ile şu mesajı paylaştı:

medyatelevizyontwitterkelime oyunuihsan varol

Önceki Haber: Sosyal medya operasyonu
Sonraki Haber: CNN Türk'ten protesto

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.