Atatürkle ilgili bomba İsrail iddiası!

Atatürkle ilgili bomba İsrail iddiası! / Gezi Parkı olaylarının arkasındaki emperyalist güçlerin olduğunu söyleyen Tezcan Atatürk'e otopsi istedi. / atatürk, israil, ölümü, israil ölüm, gezi parkı olayları, tezcan, otopsi,

Gezi Parkı olaylarının arkasındaki emperyalist güçlerin olduğunu söyleyen Tezcan Atatürk'e otopsi istedi.

Gazeteci yazar Fatih Tezcan Atatürk'ün İsrail tarafından İsrail devletinin kurulmasını istemediği için öldürüldüğünü söyleyerek Kemalistleri ve Müslümanları uyardı.

A Haber’de Star Gazetesi Yazarı Hikmet Genç, CHP Eski MYK Üyesi Savcı Sayan, Gazeteci-Yazar Fatih Tezcan ve Analist İlhami Işık’ın katıldığı programda Tezcan, çok konuşulacak iddialarda bulundu. Tezcan’ın iddiaları şöyle:

“ASIL HEDEF ERDOĞAN DEĞİL”


“Emperyalistler masaya oturduğunda kim Kemalist, kim AK Partili, kim CHP’li diye bakmaz. Kimi nasıl kullanacaklarına bakarlar. Türkiye’de 3 Kasım 2002’den başlayan bir devrim söz konusu. Geçenlerde 1960’tan kalan Menderes’i asanların yazdırdığı ‘Ak Devrim’ adlı kitap elime geçti. Orada çok önemli bilgiler var. Gezi Parkı eylemlerinde hedef Erdoğan mı gerçekten? Hayır değil. Erdoğan’ın yerinde her kim olursa olsun aynı şekilde pozisyon alacaktır. Gezi eylemleri gericidir.

“11.11.2011 TARİHİ YAHUDİLİKTE SİMGESELDİR”

11.11.2011 tarihinde Gezi Parkı’nda olan bir mevzu var. Mehmet Ali Alabora’nın videosunu izledik. 11.11.11’in özelliği simetrik bir rakam olmasıdır. Kabalizm için bu rakam çok önemlidir. Mısır’da Keops Piramiti o gün kapatıldı. Mısır Arkeoloji bölümüne internetten ‘Orada eylem yapacağız’ diye yüzlerce mesaj almışlar. Doların üzerindeki gözün işareti kabalistiktir. Kabalizm, Yahudi mistisizmidir. İlluminati, Kabalizm desteklidir. İlluminati bildiğimizden çok daha büyük bir mevzudur. Osmanlı Devleti’nin yerine kurulan bu topraklardan maksimum ne alabilirizin peşindeler. AK Parti ile başlayan süreç ‘Hiçbir şey alamazsınız’ demiştir. Artık 3. Köprüyü, Kanalistanbul’u biz yapıyoruz. Gezi darbe girişimidir. Siz emperyalizme pay vermediğiniz zaman size bu girişimi yaparlar.

“İSRAİL’İN KURULMASINA KARŞI ÇIKTIĞI İÇİN ATATÜRK ÖLDÜRÜLDÜ”

Ne olur devlet yetkilileri duysun Mustafa Kemal Atatürk’e tekrar bir otopsi yapılsın. Yüzde 100 söylüyorum, yarın yazarlığı bırakırım nüfus cüzdanımı Marmara’ya atarım. İngiltere, ‘İsrail 1936’da kurulacak’ dedi, 1937’de Atatürk ‘Canımız pahasına buna karşı çıkarız’ dedi, 1938’de öldürüldü. Bu Türkiye’nin insanlarını Kemalistiyle, Müslümanlarıyla birbirine yaklaştıracak olgudur. ‘Türkiye Türklerindir’ mottosunu söyleyen gazete 1 Mayıs 1948’te İsrail’in kurulmasına karşı çıkan İnönü’ye karşı kuruldu. Sen nasıl bir oyun oynuyorsun bana? Bu gazetenin daha sonra MOSSAD ile işbirliği ortaya çıktı.”

atatürkisrailölümüisrail ölümgezi parkı olaylarıtezcanotopsi

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.