Porsche 911 GT2 göründü

Porsche 911 GT2 göründü / 2014 model Porsche 911 GT2 modeli casus fotoğrafçıların kameralarına yakalandı. / Porsche 911 GT2, 2014 model Porsche, otomobil,

2014 model Porsche 911 GT2 modeli casus fotoğrafçıların kameralarına yakalandı.

Neredeyse hiçbir maskelemeye maruz kalmamamış olarak karşımıza çıkan yüksek performans odaklı coupe modeli, açık ve net bir şekilde GT3 meslektaşını andırıyor olsa da uzatılmış teker üstü hatları ve kocaman hava girişlerine sahip genişletilmiş arka çamurlukları ile benzerlerinden ayrılıyor. Model ayrıca agresif tamponlara, iddialı bir arka kanada ve ortada buluşan çift çıkışlı egzost sistemine ev sahipliği yapıyor!

Yeni Porsche 911 GT2’nin gelecek senenin ilk zamanlarında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Aracın halk ile tanışması için oluşturulması gereken o elit ortam ise Cenevre Otomobil Fuarı’nın ta kendisi olacakmış gibi görünüyor!

Porsche 911 GT22014 model Porscheotomobil

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.