Kadir Doğulu'ya güzel partner

Kadir Doğulu'ya güzel partner / Peyami Safa'nın, hayatı ve aşkı tüm çatışmalarıyla anlattığı ünlü romanı 'Fatih Harbiye' dizi oldu. / peyami safa, fatih harbiye, kadir doğulu, naslihan atagül, dizi haberler

Peyami Safa'nın, hayatı ve aşkı tüm çatışmalarıyla anlattığı ünlü romanı 'Fatih Harbiye' dizi oldu.

Ünlü romandan televizyona uyarlanan dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı dizide başrolü; geçen yıl 'Hayat Devam Ediyor' dizisindeki 'Şirin' karakteriyle üne kavuşan Neslihan Atagül üstlendi.

BAŞROL GENÇLERİN

Rol aldığı projelerle ulusal ve uluslararası birçok festivalde 'En İyi Oyuncu' ödülüne layık görülen Neslihan Atagül dizide; geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız olan 'Neriman'ı canlandıracak. İlginç hikayesiyle dikkat çeken dizide, başrolde yer alan Neslihan Atagül'e; genç yıldızlar Kadir Doğulu ve Yunus Emre Yıldırımer eşlik edecek. 'Fatih Harbiye' dizisi, birlikte büyüdüğü çocukluk aşkı 'Şinasi' ve İstanbul'un varlıklı ailelerinden birine mensup olan yakışıklı 'Macit' arasında kalarak duygusal bir çıkmaza giren 'Neriman'ın yaşamından kesitleri ekrana taşıyacak.

peyami safafatih harbiyekadir doğulunaslihan atagüldizi haberler

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.