TSK'dan son dakika açıklaması

TSK'dan son dakika açıklaması / Türkiye-Suriye Hududundaki gelişmeler ile ilgili TSK'dan son dakika açıklaması geldi. / TSK, açıklama, Suriye, TSK, saat, Suriye,Genelkurmay, Genelkurmay Başkanlığı, Türkiye, internet, Asi Nehri, Türkiye,

Türkiye-Suriye Hududundaki gelişmeler ile ilgili TSK'dan son dakika açıklaması geldi.

Genelkurmay Başkanlığı' nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada," Türkiye-Suriye Hududunda, 2’nci Hudut Alay Komutanlığı Hacıpaşa Hudut karakolu sorumluluk sahasında, saat 16.00 sularında, dört şahıs Suriye'den Türkiye'ye Asi Nehri üzerinden bidonlarla akaryakıt geçirme girişiminde bulunmuş ve bölgede bulunan bir Mobil Yol Kontrol Unsuruna (MYKU) piyade tüfeği ile 9-10 el ateş etmiştir. Bu durum üzerine, MYKU tarafından ateşe karşılık verilmiştir. Olayda, MYKU'nda herhangi bir personel zayiatı meydana gelmemiştir." denildi.

TSKaçıklamaSuriyeTSKsaatSuriyeGenelkurmayGenelkurmay BaşkanlığıTürkiyeinternetAsi NehriTürkiye

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.