Gülben Ergen Show Tv'den ne kadar kazanacak?

Gülben Ergen Show Tv'den ne kadar kazanacak? / Show TV'de ani bir kararla canlı yayından alınan ve programına son verilen Saba Tümer'in yerine Gülben Ergen'le anlaşılmıştı. Peki Ergen ne kadar kazanacak? / Show TV, Ünlü şarkıcı  Gülben Ergen, Saba Tümer, Ciner Medya Grubu

Show TV'de ani bir kararla canlı yayından alınan ve programına son verilen Saba Tümer'in yerine Gülben Ergen'le anlaşılmıştı. Peki Ergen ne kadar kazanacak?

TMSF'nin el koymasının ardından Ciner grubuna geçen Show TV son bombasını Gülben Ergen'le patlatmıştı.

Ergen'e 500 bin TL


Yeni yayın döneminde Show TV'de gündüz kuşağında program yapacak olan Gülben Ergen'in 500 bin TL aylık alacağı ortaya çıktı.

Ekran yüzü Ergen


Ergen daha önce 1998-2001 yılları arasında TGRT'de Gümbür Gümbür Gülbence, 2008 yılında Atv'de Gülben Ergen'le Sürpriz ve son olarak da 2011 yılında TRT1'de Gülben programını sunmuştu.
Programın içeriği ve saati konusunda henüz kesinleşmiş bilgi yok. Ancak görünen o ki Sabah haberlerini Simge Fıstıkoğlu'na emanet eden Show TV yönetimi, daha önce Saba Tümer'in yayın yaptığı saatleri de Gülben Ergen'e teslim edecek.

Show TVÜnlü şarkıcı Gülben ErgenSaba TümerCiner Medya Grubu

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.