Suriye'deki kimyasal vahşetin yeni görüntüleri

Suriye'deki kimyasal vahşetin yeni görüntüleri / BBC'in dün gece yayınladığı video, Suriye'deki kimyasal saldırının vahşetini gözler önüne serdi. / Suriye, zombi, insanlar, bbc, video, kimyasal silah

BBC'in dün gece yayınladığı video, Suriye'deki kimyasal saldırının vahşetini gözler önüne serdi.

Suriye'de 2.5 yıldır süren iç savaşta kullanılan kimyasal silahla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. BBC'nin dün gece yayınladığı bu görüntüler, insanı dehşete düşürüyor.

Vahşetin boyutlarını gözler önüne seren görüntülerde, kimyasal silahın insanları adeta bir zombiye dönüştürdüğü görülüyor. Bu iç savaşta şimdiye kadar 100 bine yakın insan hayatını kaybetti. Başkent Şam'ın Guta bölgesinde 21 Ağustos gecesi yapılan kimyasal saldırıda 1.360 kişinin öldüğü belirtiliyor. Bu saldırı sonrası Suriye'ye müdahale konuşulmaya başlandı. İşte dehşet veren o görüntü..


.

Suriyezombiinsanlarbbcvideokimyasal silah

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.