CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu / CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu. / Tarkan Konar, Işık Öğütçü, Gülseren Onanç, CHP Beyoğlu, Beyder

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu.

Yüksel KOÇ -CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday adayları belli oldu. Beyoğlu Belediyesi’nin işletmelerin önüne masa sandalye koyulması yasaklarına itirazı ile gündeme gelen BEYDER Başkanı Tarkan Konar’ında aday adayları arasında olması gözlerden kaçmadı.

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday adayları belli oldu. CHP Beyoğlu İlçe Örgütü’ne başvuruda bulunan isimler arasında Ünlü Yazar Orhan Kemal’in oğlu Işık Öğütçü, CHP Parti Meclisi üyesi Gülseren Onanç ve BEY-DER Başkanı Tarkan Konar olduğu belirtildi.


Konar ile ilgili Gürsel Tekin Kulis yapmıştı...


Gürsel Tekin Beyoğlu’nda, Gezi eylemlerinde öne çıkan Eğlence Yerleri Derneği Başkanı Tarkan Konar’ı aday göstermek için kulis yaptığı iddia edilmiş, Beyoğlu Eğlence Yerleri Derneği (BEY-DER) Başkanı ve 2011 seçimlerinde TKP’den milletvekili adayı olan Tarkan Konar için CHP içinde lobi faaliyeti yürütüyor” şeklinde basında haberler de çıkmıştı. Öte yandan Tarkan Konar ve BEYDER adı, Beyoğlu Belediyesi’nin işletmelerin önüne masa sandalye koyulması yasaklarına itirazı ile gündeme gelmişti.

Tarkan KonarIşık ÖğütçüGülseren OnançCHP BeyoğluBeyder

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.