Hızır Aleyhisselam nasıl görünür?

Hızır Aleyhisselam nasıl görünür? / Hızır Aleyhisselam yüzyıllardır hakkında çok şeyler anlatılan ancak bir çok kimsenin merak ettiği,hatta bazı alimlerin bile varlığından şüphe ettikleri biridir. / hızır aleyhisselam, kuranı kerim, hızır, hızır görünmesi, hızır görünür,

Hızır Aleyhisselam yüzyıllardır hakkında çok şeyler anlatılan ancak bir çok kimsenin merak ettiği,hatta bazı alimlerin bile varlığından şüphe ettikleri biridir.

Kur´an-ı Kerim ve Hadis-i Şeriflerin açıklamaları ışığında bakıldığında Allah-u Teâlâ´nın özel bazı hikmet ve ilimler verdiği biri olduğu anlaşılır. Ayrıca sır alemine vakıf olan bir çok âlim de onun yaşadığını ve çeşitli vazifeler yaptığını bildirmektedirler.

Peki Hızır Aleyhisselam, nasıl ve ne şekilde kimlere görünür? İşte merak edilen tüm detaylar;


hızır aleyhisselamkuranı kerimhızırhızır görünmesihızır görünür

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.