Ebru Gündeş gözyaşlarına boğuldu!

Ebru Gündeş gözyaşlarına boğuldu! / 9 haftalık bebeğinin kalbi durduğunu öğrenen şarkıcı Ebru Gündeş gözyaşlarına boğuldu. / Ebru Gündeş, 9 haftalık, bebek, kalbi durdu, gözyaşı, sağlık durumu

9 haftalık bebeğinin kalbi durduğunu öğrenen şarkıcı Ebru Gündeş gözyaşlarına boğuldu.

Şarkıcı mutlu haberi hayranlarına şöyle vermişti: Açıkçası bu hamilelik bana da sürpriz oldu ama sonuçta çok mutluyum. Özellikle de kızıma bir kardeş geleceği için..
Hastaneye rutin kontrolü için giden Ebru Gündeş aldığı haber karşısında şoke oldu. 9 haftalık bebeğinin kalbinin durduğunu öğrenen şarkıcı gözyaşlarına boğuldu. Bebek acil olarak operasyonla alınırken ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Eşi Reza Zarrab’la birlikte gözlerden uzak bir hayat sürmeyi tercih eden Ebru Gündeş eşi ve kızıyla tatilini sürdürdüğü Bodrum’da hamile olduğunu öğrenmişti.


Ebru Gündeş9 haftalıkbebekkalbi durdugözyaşısağlık durumu

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.