Mustafa Sarıgül, Keşan mitingi için start verdi

Mustafa Sarıgül, Keşan mitingi için start verdi / Erken saatlerde Şişli Belediye binası önünde miting hazırlıklarına başlayan Sarıgül, Keşan'a gitmek için yola çıktı. E-5'te uzun araç trafiği oluştu / Şişli Belediye binası, Mustafa Sarıgül, Keşan mitingi,

Erken saatlerde Şişli Belediye binası önünde miting hazırlıklarına başlayan Sarıgül, Keşan'a gitmek için yola çıktı. E-5'te uzun araç trafiği oluştu

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, bugün saat 3 sıralarında Keşan'da düzenleyeceği miting için Şişli'de bulunan belediye binası üzerinde erken saatlerde hazırlıklara başladı.

Zincirlikuyu'dan Edirnekapı'ya kadar uzanan konvoy Sarıgül'e Keşan'da da eşlik edecek. E-5 üzerinde çok sayıda toplanma noktasında durmayı planlayan Sarıgül, sevenleriyle yolda buluşacak.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZSarıgül'ün son durağı ise Edirne Keşan Yeni Muhacir Belediyesi olacak ve saat 15:00 sıralarında miting Belediye'nin önünde yapılacak.

Şişli Belediye binasıMustafa SarıgülKeşan mitingi

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.