Evlatlık arayanlar için kurulan site erişime kapatıldı

Evlatlık arayanlar için kurulan site erişime kapatıldı / Evlilik dışı çocuklarını başından atmak isteyen kadınlar için kurulan site erişime kapatıldı. Ve site kurucusu tarafından bir açıklama yapıldı. / evlatlık arayanlar, site, erişime kapatıldı, hatay, 13 yaşında, defne, zengin aile, site admin, açıklama, son.tv, özel haber, yeliz coşkun,

Evlilik dışı çocuklarını başından atmak isteyen kadınlar için kurulan site erişime kapatıldı. Ve site kurucusu tarafından bir açıklama yapıldı.

Kadınların evlilik dışı çocuklarını gerek aile korkusu gerekse diğer nedenlerle evlatlık vermeleri için kurulan site son günlere damgasını vurdu.

İki gün önce siteye 13 yaşındaki bir kız çocuğu tarafından zengin aile aradığına dair bir ilan verildi. Küçük kızın yazdığı ilan ve gelen yanıtlar herkesi hayrete düşürdü. Fakirlikten bıkan Hatay'lı küçük Defne "Sadece iyi yaşamak için" zengin aile aradığını yazdı.

Bu ilandan sonra Türkiye genelinde site erişime kapatıldı. Ve site admini son olarak bir açıklama yayınladı. Siteye girmek isteyenler adminin aşağıda yer alan açıklamasıyla karşılaştı:
evlatlık arayanlarsiteerişime kapatıldıhatay13 yaşındadefnezengin ailesite adminaçıklamason.tvözel haberyeliz coşkun

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.