İbrahim Tatlıses ateş püskürdü

İbrahim Tatlıses ateş püskürdü / Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, '1999 Magazin Gazetecileri Ödülleri'nde Ahmet Kaya'ya yapılan saldırıya müdahale etmedi.' iddialarına çok kızdı. / ibrahim tatlıses, ünlü türkücü, magazin, ahmet kaya

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, '1999 Magazin Gazetecileri Ödülleri'nde Ahmet Kaya'ya yapılan saldırıya müdahale etmedi.' iddialarına çok kızdı.

2 Şubat 1999 yılında yapılan Magazin Gazetecileri Derneği gecesinde Ahmet Kaya'ya çatallı saldırı yapılmıştı. Twitter'daki takipçileri, İbrahim Tatlıses'in de ödül aldığı gecede ünlü türkücünün orada olmasına rağmen olaylara müdahalede bulanmamasına tepki verdi. Bunu duyan Tatlıses, Twitter sayfasında resmen ateş püskürdü.

İşte İbrahim Tatlıses'in sitem dolu o yazısı;
İbrahim Tatlıses Twitter sayfasına, 'Ne zaman ki Ahmet Kaya ile alakalı bir şey yazsam bazı artistler 'sen de oradaydın' diyor. Ben orada değildim. Orada olsam çatal atar mıyım, salak mısınız? Evet ben de o gece ödül aldım, almaz olaydım. Saat 11'de Taksim'deki Maksim Gazinosu'nda sahneden indim. Oraya gittim. Orada öğrendim beyefendiler. Her seferinde ben anlatmaktan bıktım, sizler beni yormaktan bıkmadınız.

"HANGİ ŞEREFSİZ...?"


Hangi şerefsiz beni orada görmüşse ben hazırım bedel ödemeye, ya siz? Vallahi yoruldum, billahi yoruldum. Merak etmeyin Ahmet'imi sizden daha çok severdim. Gerçi niye anlatıyorsam... Gülten kardeşim kimdir bilir.

"ARŞİVİ AÇIN"


Arşivi karıştırın. Olayın olduğu gün Taksim'deki Maksim Gazinosu'nda İbrahim Tatlıses programda mı, değil mi? Teknoloji önünüzde bakın bulun' notunu düştü.

ibrahim tatlısesünlü türkücümagazinahmet kaya

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.