Marmara'da deprem! Son dakika!

Marmara'da deprem! Son dakika! / Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi açıklarında 4.7 ve ardından 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiği açıklandı. / deprem, son dakika deprem, marmara ereğli deprem, marmara deprem 27 kasım 2013, sondakika

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi açıklarında 4.7 ve ardından 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiği açıklandı.

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi açıklarında 4.7 ve 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

BÜYÜKLÜĞÜ 4.7


Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, saat 06.13'te merkez üssü Marmara Ereğlisi açıklarında 4.7 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

YERİN 9.5 KM DERİNİNDE


Yerin 9.5 kilometre derinliğinde meydana gelen çevre illerde de hissedilen deprem sonrasında artçı sarsıntılar kaydedildi.

ARDINDAN 4.1'LİK BİR DEPREM DAHA


Bu depremin ardından aynı noktada saat 06.21'de yerin 7 kilometre derinliğinde 4,1 büyüklüğünde başka bir deprem daha oldu.

Deprem Tekirdağ ve ilçelerinde hissedildi.

KAYIP YOK!


AFAD'dan yapılan açıklamaya göre de, Marmara Denizi'nde saat 06.13'te 4,7 ve saat 06.21'de 4,1 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.

Bölgedeki deprem aktivitesinin 7 gün 24 saat izlendiği kaydedilen açıklamada, "6,97 ve 7,01 kilometre derinliğindeki depremlerin Marmara Ereğlisi'ne uzaklıkları 19,18 ve 20,02 kilometre olarak ölçüldü. Depremlerde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmamıştır" ifadesi yer aldı.

depremson dakika depremmarmara ereğli depremmarmara deprem 27 kasım 2013sondakika

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.