İşte Fethullah Gülen'in Ankara'daki Malikhanesi

İşte Fethullah Gülen'in Ankara'daki Malikhanesi / Fethullah Gülen için Ankara'da Beyaz Saray modeli bir ev inşa  ediliyor. Fethullah Gülen'in Ankara'daki evi olacak binanın yapımı devam ediyor. / fethullah gülen, Ankara, İncek,  beyaz saray, inşaat, ankaradaki evi, malikane

Fethullah Gülen için Ankara'da Beyaz Saray modeli bir ev inşa ediliyor. Fethullah Gülen'in Ankara'daki evi olacak binanın yapımı devam ediyor.

MİT Kontrterör Dairesi Eski Başkanı ve SON TV Yazarı Mehmet Eymür, Fethullah Gülen için Ankara’nın İncek semtinde süratli bir şekilde yapılan bir inşaat olduğunu ve Beyaz Saray gibi haşmetli bir yapı olduğunu kaydetti.

Eymür, “Ankara’nın İncek semtinde süratli bir şekilde yapılan bir inşaat var. Beyazsaray gibi haşmetli ve güzel bir yapı. Binanın Fethullah Gülen Hoca Efendi için hazırlandığı söyleniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum. Keşke Gülen Hoca gelse de sevincini, sıkıntısını kendi ülkesinde yaşasa” dedi.

FETHULLAH GÜLEN'İN ANKARA'DAKİ EVİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINSON.TV YAZARI MEHMET EYMÜR'ÜN KONU İLE İLGİLİ YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINfethullah gülenAnkaraİncekbeyaz sarayinşaatankaradaki evimalikane

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.