Serhan Yavaş diziden neden ayrıldı?

Serhan Yavaş diziden neden ayrıldı? / Show TV'de Cumartesi akşamları 22.30'da ekrana gelen ve beğeniyle izlenen dizi 'Adını Kalbime Yazdım'ın başrol oyuncusu Serhan Yavaş diziden neden ayrıldı? / Show TV, Adını Kalbime Yazdım, başrol oyuncusu, Serhan Yavaş

Show TV'de Cumartesi akşamları 22.30'da ekrana gelen ve beğeniyle izlenen dizi 'Adını Kalbime Yazdım'ın başrol oyuncusu Serhan Yavaş diziden neden ayrıldı?

Show TV'de Cumartesi akşamları 22.30'da ekrana gelen ve beğeniyle izlenen dizi "Adını Kalbime Yazdım"ın başrol oyuncusu Serhan Yavaş diziden neden ayrıldı?

Serhan Yavaş, geçtiğimiz bölümünde dizide canlandırdığı "Ömer" karakteri vurularak öldürülmesinden dolayı dizi izleyicileri tarafından hayal kırıklığına uğranmıştı!

İşte Focus Film'den gelen o açıklama;​
Sevgili İzleyicilerimiz,
Ömer karakterini canlandıran Serhan Yavaş’ın diziden ayrılması senaryo gereği gerçekleşmiştir.

Ömer Bozbey’in ilk 13 bölüm sonlarında öleceği oyuncumuza ilk başında bildirilmişti ve bu doğrultuda anlaşma yapılmıştı.

Bu durumu hikayenin sürükleyiciliğini engellememesi amacıyla, karakterin öldüğü sahneye kadar gizli tutmamız gerekmekteydi.

Anlayışınız için teşekkürler, iyi seyirler dileriz.

Show TVAdını Kalbime Yazdımbaşrol oyuncusuSerhan Yavaş

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.