Muhteşem Yüzyıl'da neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl'da neler olacak? / Muhteşem Yüzyıl'ın 120. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler olacak? / Muhteşem Yüzyıl, Muhteşem YüzyılDA neler olacak, Muhteşem Yüzyıl fragman, dizi haberleri, süleyman

Muhteşem Yüzyıl'ın 120. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl'ın 120. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler olacak?

ŞEHZAFR YENİÇERİLERLE KARŞI KARŞIYA GELİYOR


Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümünde Şehzade Selim ile yeniçeriler karşı karşıya geliyor.

Acem seferinden dönen Sultan Süleyman'ın hastalığı artık payi tahtta herkes tarafından biliniyor. Sefer dönüşünde saraydaki karşılama sırasında rahatsızlanan ve bayılan Sultan Süleyman'ın vefatının ardından tahta kimin geçeceğinin hesapları yapılmaya başlandı. Hürrem Sultan, Rüstem Paşa'ya oğlu Selim'in tahta geçeceğini söylerken, Rüstem ise farklı bir plan içine giriyor. Yeniçeriler ise hasta olduklarını duydukları Sultan Süleyman'ın vefatının kendilerinden gizlenerek Şehzade Selim'in tahta çıkartılması halinde isyan edeceklerini Rüstem Paşa'ya söyleyince, Şehzade Selim ile karşı karşıya geliyorlar.

Muhteşem YüzyılMuhteşem YüzyılDA neler olacakMuhteşem Yüzyıl fragmandizi haberlerisüleyman

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.