MHP'li vekil Başbakan Erdoğan'a iftira ile gazeteci üzerinden belatından vurdu!

MHP'li vekil Başbakan Erdoğan'a iftira ile gazeteci üzerinden belatından vurdu! / MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, kendi twitter hesabında akşam saatlerinde Başbakan Erdoğan ile ilgili belaltı bir tweet dolaşıma soktu. / mhp, beyhan demirci, Lütfü Türkkan, twitter hesabı

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, kendi twitter hesabında akşam saatlerinde Başbakan Erdoğan ile ilgili belaltı bir tweet dolaşıma soktu.

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, kendi twitter hesabında akşam saatlerinde Başbakan Erdoğan ile ilgili belaltı bir tweet dolaşıma soktu. Kısa sürede tepkiye sebep olan 'Tweet'i silen Türkkan daha sonra konuyu ilgili gazeteciye sormak için yayımladığını söyledi.

BELALTI BİLGİ İÇERİKLİ FOTOĞRAF


MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, kendi twitter hesabında akşam saatlerinde Gazeteci Beyhan Demirci'ye mention atarak belaltı içerikli hazırlanmış, Demirci'nin fotoğrafının olduğu bir tweet yayımladı. Türkkan bu tweet'e Beyhan Demirci'nin photoshop'tan hazırlanmış fotoğrafı ve belaltı içerikli bir metinin olduğu görseli de ek olarak kendi hesabında yayımladı. Fotoğrafta ise sözde Gazeteci Beyhan Demirci'nin Başbakan Erdoğan'a hayranlığını belaltı ifadelerde yazdığı vurgulanıyor. Ancak, Gazeteci Demirci ise bu yönde bir açıklama ve tweetinin olmadığını kendisine komplo kurulduğunu söyledi.

VEKİL O TWEET'İ SİLDİ AMA...


Söz konusu iletiden sonra Beyhan Demirci'nin konu ile ilgili ilgisinin olmadığı ve kimin bu görseli dolaşıma soktuğunu Türkkan'a sordu. Ancak Türkkan bu konuyu cevaplamak yerine söz konusu tweeti sildi. Twitter'da tepkiler üzerine savunmaya geçen MHP'li Türkkan, twitter hesabında, “Ben samimiyetle sormuştum. Samimiyetim olmasa direkt yayınlardım, ben size bilginiz var mı dedim. Hata ettim galiba. Bunun asla kötü bir niyet taşımadığını, bilginizin olup olmadığını teminen sorulduğunu bilmenizi isterim. Ben açıklama yaptım. Siz inanmayın. Ben de size inanmıyorum bu tavrınız karşısında” şeklinde yazdı.

GAZETECİ BEYHAN DEMİRCİ KONUYU YARGIYA TAŞIYACAĞINI SÖYLEDİ


MHP'li Vekilin dolaşıma soktuğu Tweet ile ilgili Gazeteci Demirci, konuyu yargıya taşıyacağını ifade etti. Söz konusu fotoğrafın photoshoptan kara propaganda amaçlı hazırlandığını ve kendisine ait öyle bir ifadenin olmadığını da kaydetti.

MHP'Lİ VEKİLİ BELALTINDAN VURDUĞU VE SİLDİĞİ O TWEETMHP'Lİ VEKİLİN TWEET'E EKLEDİĞİ BELALTI İFADE İÇERİKLİ O GÖRSELNot:(Görsel'de mozaiklediğimiz alanda +18 içerikli metin olduğu için propagandaya alet olmamak adına yayımlamayı uygun görmedik)

mhpbeyhan demirciLütfü Türkkantwitter hesabı

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.