Başbakan'dan ses kaydı açıklaması

Başbakan'dan ses kaydı açıklaması / Başbakan Erdoğan, Sadullah Ergin ile arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. / Başbakan Erdoğan, Sadullah Ergin, ses kaydı, Adalet Bakanı

Başbakan Erdoğan, Sadullah Ergin ile arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Erdoğan konuşmasında, "Ses kayıtları üzerinde montaj yapılmış, dublaj yapılmış, kurgu yapılmış, hayali senaryolar üretilmiştir" dedi.
Kriptolu telefonlar bile dinlenmiştir diye devam eden Erdoğan "Şu ana kadar sadece bir kaç dosya üzerindeki dinlemeler çıkartıldı. Selam örgütü diye adlandırılan bir örgüt tarafından 3 bine yakın kişinin dinlemesi yapılmıştır" dedi.

BUNDAN DAHA DOĞAL NE OLABİLİR


Başbakan Erdoğan, "Dün bir tane daha yayımladılar, Adalet Bakanımla benim görüşmem, bugün malum gazete yayınlamış, çünkü kendileriyle ilgili. Dönen dolapları tabii biz biliyoruz. Benim Adalet Bakanıma 'Bunu yakından takip et' dememden daha dogal, daha tabii ne olur. Bana ilgili kuruluşumun verdiği bilgiler, SPK'nın verdiği bilgiler çok çok tehlikeli bilgiler ve paralel yapı veya paralel yapının dışında yapılar, bu kirli ilişkiler, ister istemez 'Burayı yakından takip et' dememi gerektiriyor. Bunu ben ülkem için milletim için istiyorum" dedi.

"KISA SÜRE SONRA HESAP VERMEYE BAŞLAYACAKLAR"


"Hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak, Anayasayı, yasaları çiğneyenler göreceksiniz, kısa süre zarfında bunun hesabını vermeye başlayacaklar. Ortalığa çok pislik dökülecek şimdiden size söylüyorum. Kurban kesim faaliyetlerinden zekat toplanmasına, bankacılık faaliyetlerinden sınavlara, ajanlık faaliyetlerinden tehdit, şantaj, haraç toplamaya kadar çok geniş bir yelpazede, çok çarpıcı, çok şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkacak" dedi.

Başbakan ErdoğanSadullah Erginses kaydıAdalet Bakanı

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.