Başbakan'dan ses kaydı açıklaması

Başbakan Erdoğan, Sadullah Ergin ile arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başbakan'dan ses kaydı açıklaması / Başbakan Erdoğan, Sadullah Ergin ile arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

SON TV Erdoğan konuşmasında, "Ses kayıtları üzerinde montaj yapılmış, dublaj yapılmış, kurgu yapılmış, hayali senaryolar üretilmiştir" dedi.

Kriptolu telefonlar bile dinlenmiştir diye devam eden Erdoğan "Şu ana kadar sadece bir kaç dosya üzerindeki dinlemeler çıkartıldı. Selam örgütü diye adlandırılan bir örgüt tarafından 3 bine yakın kişinin dinlemesi yapılmıştır" dedi.

BUNDAN DAHA DOĞAL NE OLABİLİR

Başbakan Erdoğan, "Dün bir tane daha yayımladılar, Adalet Bakanımla benim görüşmem, bugün malum gazete yayınlamış, çünkü kendileriyle ilgili. Dönen dolapları tabii biz biliyoruz. Benim Adalet Bakanıma 'Bunu yakından takip et' dememden daha dogal, daha tabii ne olur. Bana ilgili kuruluşumun verdiği bilgiler, SPK'nın verdiği bilgiler çok çok tehlikeli bilgiler ve paralel yapı veya paralel yapının dışında yapılar, bu kirli ilişkiler, ister istemez 'Burayı yakından takip et' dememi gerektiriyor. Bunu ben ülkem için milletim için istiyorum" dedi.

"KISA SÜRE SONRA HESAP VERMEYE BAŞLAYACAKLAR"

"Hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak, Anayasayı, yasaları çiğneyenler göreceksiniz, kısa süre zarfında bunun hesabını vermeye başlayacaklar. Ortalığa çok pislik dökülecek şimdiden size söylüyorum. Kurban kesim faaliyetlerinden zekat toplanmasına, bankacılık faaliyetlerinden sınavlara, ajanlık faaliyetlerinden tehdit, şantaj, haraç toplamaya kadar çok geniş bir yelpazede, çok çarpıcı, çok şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkacak" dedi.

Etiketler:

GÜNÜN MANŞETLERİ


Tüm hakları saklıdır © 2013
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz.
Sitemiz abonesidir