Kenan Işık'ın son durumu

Kenan Işık'ın son durumu / Kenan Işık'ın durumunda olumsuz bir gelişme olmadığı, uyutulmasına bir süre daha devam edileceği belirtildi. / kenan ışık son durumu, beyin kanaması, amerikan hastanesi

Kenan Işık'ın durumunda olumsuz bir gelişme olmadığı, uyutulmasına bir süre daha devam edileceği belirtildi.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde ameliyat edilen ve yoğun bakımda tedavisi süren tiyatro sanatçısı ve televizyon sunucusu Kenan Işık'ın ziyaretine bugün İstanbul Üniversitesi'nin eski Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak ve program yapımcısı Fatih Aksoy geldi.

Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Parlak, "Şu anda stabil. Sorun çıkaracak bir durum görünmüyor. Yoğun bakımdaki arkadaşlarla da konuştum sanıyorum bugün, belki yarın da uyutulur. Gidişata bağlı. İnşallah kısa sürede düzelecek. Şuanda stabil herhangi bir olumsuz bir şey yok. Herhangi bir kanaması yok." dedi. Yapımcı Fatih Aksoy da Işık'ın sağlık durumunun iyiye doğru gittiğini ifade etti.

kenan ışık son durumubeyin kanamasıamerikan hastanesi

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.