Siccin 2'nci bölümüyle vizyonda

Siccin 2'nci bölümüyle vizyonda / Yönetmenliğini Alper Mestçi'nin yaptığı Siccin 2, vizyona girdi.
 / Siccin 2

Yönetmenliğini Alper Mestçi'nin yaptığı Siccin 2, vizyona girdi.

Siccin serisinin devam filmi olan Siccin 2 "Her Canlı Ölümü Tadacaktır", 10 Temmuz'da vizyona girdi.

250 kopya ile gösterime giren Siccin, en fazla salon sayısına sahip korku filmi rekorunu da kıracak.

2014'ÜN EN İYİ KORKU FİLMİ

Muhteşem Film yapımcılığında çekilen filmin senaryosu Alper Mestçi ve Ersan Özer ikilisine ait. Yönetmen koltuğunda ise Alper Mestçi var. Siccin, Türkiye'de 2014 yılının en iyi yerli korku filmi seçilmişti. Birçok ödül alan film, Türk korku filmi olarak Avrupa'da da ses getirdi.

FİLMİN KONUSU

Hicran ve Adnan çiftinin mutlu evlilikleri, iki yaşındaki çocuklarının kaza sonrasında hayatını yitirmesiyle yıkıma uğrar. İkili, artık aynı evde yaşayan iki yabancı gibidir. Tüm bunların üzerine Hicran kısa süre içerisinde esrarengiz olaylar yaşamaya başlayınca psikolojisi tümden bozulur. Hicran bir hocaya görünür ve burada birinin kendisine "41 dikiş" adı verilen bir büyü yaptırdığını öğrenir. Büyülerin en güçlüsü olarak bilinen bu büyü, 41 farklı niyetle yapılmaktadır. Genç kadının büyüden kurtulabilmesi için yapan kişiyi bulup 41 niyetten hangisini ettiğini öğrenmesi gerekmektedir... 2014'ün sonbaharında vizyona giren ilk Siccin filmi yasak bir aşkın lanetinden yola çıkarak kurgulanan bir öyküye sahipti. Devam filminde yönetmenliği yine Alper Mestçi üstlenirken, senaryo Alper Mestçi ve Ersan Özer ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Şeyda Terzioğlu, Bulut Akkale, Reyhan İlhan ve Ece Edibe Baykal yer alıyor.


Siccin 2

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.