Bahçeli'den hükümete çağrı: Hadlerini bildirin

Bahçeli'den hükümete çağrı: Hadlerini bildirin / MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
 / Bahçeli

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin gündeminde terörvardı. İnsanlığın terör ve şiddet konusunda tarihi bir imtihandan geçtiğinin altını çizen Bahçeli "Tüm dünyada karanlık çağın bir benzeri yaşanmaktadır. Küresel adalet yerlerde sürünmekte, karşılıklı hoşgörü ve saygı yok olmuştur.  İnsan hak ve onuru her coğrafyada çiğnenmektedir. Önyargılar güçlenmektedir. Tahammülsüzlük, vicdansızlık, vandallık korkutucu şekilde yayılmaktadır. Gelişmeler umut verici değildir. ABD'de polis dehşeti, Avrupa'da ırkçılık, ekonomik çalkantılar küresel huzursuzluğun en büyük işaretidir. " dedi.

 


Bahçeli

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.