Serdar Arseven Akit ile yollarını ayırıyor

Serdar Arseven Akit ile yollarını ayırıyor / Yeni Akit gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar Arseven, Ekim ayında görevini bırakacağını açıkladı.
 /

Yeni Akit gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar Arseven, Ekim ayında görevini bırakacağını açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Serdar Arseven “Akit yönetimiyle kardeşlik hukukuna riayetle anlaştık, Ekim başında ayrılıyorum. Kendi bağımsız habersistemimi kurup kendi hattımda ilerleyeceğim kısmetse. Deşifre edeceğim birçok çarpık ilişki olacak. Akit yönetimine mesai birlikteliği için teşekkürler. Akit okuyucularına da beni hiç yalnız bırakmadıkları için teşekkürler. Reis'e daha fazla destek için yeni bir organizasyon, Reis'e dostmuş gibi görünüp yoluna muz kabuğu döşeyenleri ifşa!” ifadelerini kullandıKünye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.