Bakan müjdeyi verdi! Öğrencilere güzel haber

Bakan müjdeyi verdi! Öğrencilere güzel haber / Üniversiteye yeni başlayan ve ara sınıflarda okuyan öğrenciler için 'KYK kredi ve burs başvurusu' başladı.
 /

Üniversiteye yeni başlayan ve ara sınıflarda okuyan öğrenciler için 'KYK kredi ve burs başvurusu' başladı.

Kılıç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, KYKkredi ve burs başvurularının başladığını, faydalanmak isteyen öğrenciler için son günün 12 Ekim olduğunu belirtti.

BAŞVURULAR 12 EKİM'DE SONA ERİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığından yapılan açıklamada da burs ve kredi için, yurt içinde ve KKTC'de okuyanların, diğer yabancı ülkelerde önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora yapan öğrencilerin "e-Devlet" üzerinden veya"kyk.gsb.gov.tr" adresinden başvuru yapabileceği ifade edildi. Açıklamada, başvuruların, 12 Ekim Çarşamba günü saat 23.59'da sona ereceği kaydedildi.Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.