Bakan Arslan: FETÖ'yü maşa olarak kullandılar

Bakan Arslan: FETÖ'yü maşa olarak kullandılar / Bakan Arslan, Türkiye’nin dünyadaki pastadan pay almaya başlamasını içine sindiremeyenlerin, FETÖ'yü maşa olarak kullandıklarını söyledi.
 / Arslan

Bakan Arslan, Türkiye’nin dünyadaki pastadan pay almaya başlamasını içine sindiremeyenlerin, FETÖ'yü maşa olarak kullandıklarını söyledi.

Montreal Türk Kültür Merkezinde Türk STK’ların başkan ve yöneticileri ile buluşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin son 13 yılda yaptığı ataklarla sivil havacılık alanında dünyada söz sahibi olduğunu vurguladı. Sivil havacılığın en üst kuruluşu olan ICAO’nun yönetimine girebilmek için 87 oy gerekirken, Türkiye’nin yarın yapılacak seçimlerde 150 civarında bir oyla seçileceğini ifade eden Bakan Arslan, bunun son 13 yılda sağlanan gelişmelerle elde edildiğini işaret etti.

HAVAYOLU HALKIN YOLU İLKESİ

Türkiye’de artık herkesin uçağa binebildiğine belirten Arslan, şöyle devam etti:
"Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı ‘Havayolu halkın yolu’ ilkesi ile artık Türkiye’de herkes uçağa binebilmektedir. Geçmişte Kanada’da veya Amerika’da bir şeyleri görmek çok güzeldi ama aynı zamanda bir hayıflanma vesilesi idi. ‘Bunlar niye benim ülkemde yok?’ derdik. Şimdi benim ülkemde olan birçok şey, dünyanın başka ülkelerinde yok."


Arslan

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.