Acun Ilıcalı'dan TV 8,5'la ilgili sürpriz karar!

Acun Ilıcalı'dan TV 8,5'la ilgili sürpriz karar! / TV 8,5 kanalı ile çarpıcı projelerin altına imza atmak isteyen Acun Ilıcalı, yeni kanalında tartışma ve spor programı yapmayacağını açıkladı. / TV 8

TV 8,5 kanalı ile çarpıcı projelerin altına imza atmak isteyen Acun Ilıcalı, yeni kanalında tartışma ve spor programı yapmayacağını açıkladı.

"TV 8,5'da sadece spor olmayacak"diyen Acun Ilıcalı, "Onun dışında eğlence ağırlıklı olacak. Tartışma ve spor programına sıcak bakmıyorum hala. Çünkü sporun olması gerektiği gibi değerlendirildiğini düşünmüyorum. Gerilim ve teröre varacak kadar bir algısı var, bunun bir parçası olmak istemiyorum. O yüzden sporla ilgili bir tartışma programı yapmayacağım" dedi.

ACUN ILICALI, TV 8,5 İLE İLGİLİ PLANLARINI ANLATTI

Yeni kanalı TV 8,5'la ilgili sözlerine devam eden Acun Ilıcalı, "TV8.5 için İngiltere Fa Cup'ı aldık. NBA yayın hakkını aldık. Milli takımımız dışındaki milli maçları da aldık. Şimdi de boksta çok önemli bir yatırım yapıyoruz. Çok önemli boks geceleri hazırlıyoruz. Boks sporu ile ilgili de önemli hamlelerimiz var" diye konuştu.


TV 8

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.