Bahçeli'den Cumhuriyet operasyonuna tam destek!

Bahçeli'den Cumhuriyet operasyonuna tam destek! / MHP grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Gazetesine yapılan FETÖ-PKK operasyonlarını değerlendirdi.
 /

MHP grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Gazetesine yapılan FETÖ-PKK operasyonlarını değerlendirdi.

MHP grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, "Adında cumhuriyet olup da, cumhuriyet değerlerine en çok zarar veren, Türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir." diyerek Cumhuriyet Gazetesine gerçekleştirilen FETÖ/PKK operasyonuna destek verdi.
Bahçeli şunları söyledi;

BİRİLERİ NEDEN RAHATSIZ

"İhanet karşılıksız bırakılırsa milli vicdan çökecek, devlete duyulan güven çözülecektir.Maalesef bunların kadroları geniş ve sayıları kalabalıktır. Özgürlük ve demokrasi paravanının arkasına gizlenmek muhataplarını kurtarmaya, aklamaya temize çıkarmaya yetmeyecektir. Yayınlarıyla teröre destek veren dergi gazete ve televizyonlar da tahammül ve sabrın bir sınırı olduğunu görmeli bilmelidir.Her alanda FETÖ ve PKK’nın ayıklanmasıyla ilgili faaliyetler devam ederken, medya ayağına dokunulması neden birilerini rahatsız etmektedir?

ÖZGÜRLÜK DEMEK MİLLETE KÜFRETMEK DEĞİL

Adında cumhuriyet olup da, cumhuriyet değerlerine en çok zarar veren, Türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir. Özgürlük demek millete küfretmek değildir.Özgürlük demek maneviyata sataşmak, mukadderata saldırmak hiç değildir. 

Şehitlerimize bir kere olsun Fatiha okumayıp milletimizin acılarını paylaşmayanların gündemdeki operasyonlardan hemen sonra mağduriyet kartını ileri sürmeleri bize göre gerçekçi ve geçerli bir durum değildir."Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.