Pokemon GO tepeden tırnağa yenileniyor!

Pokemon GO tepeden tırnağa yenileniyor! / Son dönemlerde çok hızlı bir gerileme yaşayan Pokemon GO baştan aşağı yenileniyor.
 / Pokemon GO

Son dönemlerde çok hızlı bir gerileme yaşayan Pokemon GO baştan aşağı yenileniyor.

Çok hızlı bir çıkış yakalayan Pokemon GO, son dönemlerde çok hızlı bir gerileme yaşadı ve oyuncular oyunu oynamayı bıraktı. Şimdi ise Pokemon GO, yeni bir güncellemeyle oyuncuları yeniden kazanmak istiyor..

Çıktığı ilk günlerde birden milyonlarca oyuncuya sahip olan Pokemon GO oyunu, son dönemlerde rağbet kaybetti ve oyuncuların gözdesi olmaktan çıktı. Oyunu bırakan oyuncular ise oyundaki hile kullanımlarına müdahale edilmemesi, oyunun yetersiz kalması ve haritanın geliştirilmemesi sorunlarından yakındı. Şimdi ise piyasaya tekrar dönüş yapmak isteyen Pokemon GO, kendini tepeden tırnağa yenileyerek inanılmaz özellikler ve mekaniklere sahip olacak.


Pokemon GO

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.