Annesinden Kim Kardashian'a uyarı

Annesinden Kim Kardashian'a uyarı / Geçirdiği psikolojik rahatsızlık nedeniyle hastaneye yatırılan ABD'li şarkıcı Kanye West'e bir darbe de kayınvalidesi Kris Jenner'dan geldi.
 / Kim Kardashian

Geçirdiği psikolojik rahatsızlık nedeniyle hastaneye yatırılan ABD'li şarkıcı Kanye West'e bir darbe de kayınvalidesi Kris Jenner'dan geldi.

Radar Online adlı magazin sitesinin haberine göre Kris Jenner, uzun süredir kızı Kim Kardashian'a "Kanye'den ayrıl" baskısı yaptığı ortaya çıktı.

"SENİ DE İFLAS ETTİRECEK"

Jenner'ın, Kardaşyan'a "Kanye kötü yolda gidiyor ve çılgın gibi para harcıyor. Sadece kendisini bitirmeyecek, seni de iflas ettirecek. Sahneleri ve turneleri terk ederek hayranlarını küstürüyor, milyonlarca dolar zarar ediyor" dediği öne sürüldü.

KANYE WEST HALÜSİNASYONLAR GÖRÜYOR

Aynı site, Kanye West'e yakın kaynaklara dayandırdığı dedikodularda Kanye West'in halüsinasyonlar gördüğünü ve geceleri çığlık atarak uyandığını da iddia etti. Kim Kardashian'ın ise iki çocuğunun babası Kanye West'e destek olduğuna dair haberleryayımlandı.


Kim Kardashian

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.