Murat Yıldırım ile Imane Elbani nişanlandı

Murat Yıldırım ile Imane Elbani nişanlandı / Geçtiğimiz günlerde Faslı güzel Iman Elbani ile sözlenen ünlü oyuncu, ailelerin de katıldığı bir törenle evliliğe ilk adımı attı..
 / Murat Yıldırım,Imane Elbani

Geçtiğimiz günlerde Faslı güzel Iman Elbani ile sözlenen ünlü oyuncu, ailelerin de katıldığı bir törenle evliliğe ilk adımı attı..

Londra'da tanışan Murat Yıldırım ile Imane Elbani, geçtiğimiz günlerde ilişkilerini resmiyete dökmeye karar vermiş; çift, iki hafta önce Yıldırım'ın memleketi Adana'da sözlenmişti. Ancak sözlendikleri gece, Elbani'nin ailesi yanlarında yoktu.

NİŞANLANDILAR

Çift, geçtiğimiz günlerde ise iki tarafın ailelerinin katıldığı, bir otelde düzenlenen bir törenle nişanlandı. Murat Yıldırım'ın anne ve babası, Imane Elbani'nin ise anne-babası ve kız kardeşinin hazır bulunduğu törende önce Yıldırım, ellerinde çiçeklerle otele girdi.

Murat Yıldırım ile Imane Elbani nişanlandı

ELBANİ, KAHVE YAPTI

Tüm aile birlikte yemek yedikten sonra Yıldırım Ailesi, Allah'ın emriyle Elbani'yi ailesinden istedi. Törenden sonra Elbani, örf ve adetlere uygun olarak kahve yapıp elleriyle Yıldırım'a servis etti. Bu anlarda çiftin ailelerinin birbirlerine olan yakınlığı gözden kaçmadı.

AİLE FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER

Kısa bir sohbetin ardından Yıldırım, müstakbel eşine yüzük taktı. Daha sonra tüm aile, otelin Boğaz'ı gören kısmına geçip poz verdi. Çiftin bu romantik anlarına Ortadoğu'da çıkan Nawa3em dergisi de tanıklık etti.

Murat Yıldırım ile Imane Elbani nişanlandı

Murat Yıldırım'ın, Imane Elbani'nin ailesiyle olan samimiyeti dikkatlerden kaçmadı. Hatta ara sıra kayınvalidesiyle yan yana gelip sohbet etti.

Murat Yıldırım ile Imane Elbani nişanlandı


Murat YıldırımImane Elbani

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.