Time dergisi yılın kişisi olarak Trump'ı seçti

Time dergisi yılın kişisi olarak Trump'ı seçti / Bu yıla damgasını vuran ABD'nin yeni başkanı Trump, Time dergisinde yılın kişisi oldu.
 / Trump

Bu yıla damgasını vuran ABD'nin yeni başkanı Trump, Time dergisinde yılın kişisi oldu.

Dünya'nın en saygın haber ve politika dergilerinden birisi olan ve haftalık olarak yayınlanan 'Time' dergisi, her sene düzenlediği anketi bu sene de hayata geçirdi.

Time dergisi yılın kişisi olarak Trump'ı seçti

FİNALİSTLER ARASINDA EDOĞAN DA YER ALDI

Bu hafta başında 'Time' editörleri, '2016 Yılın Kişisi' listesinin finalistlerini açıklandı. Listede Hillary Clinton'tan Beyoncé Knowles'a, Recep Tayyip Erdoğan'dan Donald Trump'a kadar birçok politikacı, sanatçı ve sporcu yer aldı. Bugün ise birinci seçilen finalist NBC Today'de yayınlandı.

TRUMP 'YILIN KİŞİSİ' SEÇİLDİ

ABD'nin 45'inci başkanı seçilen Donald Trump, TIME dergisi tarafından 'Yılın Kişisi' seçildiğini öğrendikten hemen sonra NBC'ye röportaj verdi.


Trump

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.