Alişan canlı yayında ölümden döndü

Alişan canlı yayında ölümden döndü / 'Her Şey Dahil'in sunucularından Çağla Şıkel ve Alişan dünkü yayınında ilginç anlara imza attı. / alişan,limon

'Her Şey Dahil'in sunucularından Çağla Şıkel ve Alişan dünkü yayınında ilginç anlara imza attı.

'Her Şey Dahil'in sunucularından Çağla Şıkel ve Alişan bugünkü yayınında ilginç anlara imza attı. Çağla Şıkel, program partneri Alışan'ın az daha boğulmasına neden oluyordu.

 

Alişan ve Çağla Şıkel'in birlikte sunduğu, Akupunktur Derneği Başkanı Dr. Murat Topoğlu'nun konuk olduğu programda, stres düşmanı besinler konusu işleniyordu. Limondan örnek veren Topoğlu, yarım limonun üstüne biraz tuz döküp suyunu içmenin stresi azalttığını anlattı.

ALİŞAN BOĞULMA TEHLİKESİ ATLATTI

Çağla Şıkel, bu öneriyi canlı yayında denedi ve daha sonra partneri Alişan'a limon suyunu içirdi. Ancak Alişan, yarım limondaki su ağzına değdiği anda boğulma tehlikesi atlattı. Alişan, 5 dakika boyunca ekranda yer almadı. Programın sonlarına doğru tekrar programa dahil olan Alişan, bir an için ömrünün son anlarını yaşadığını sandığını söyledi.

İşte o anlar...
alişanlimon

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.