Kahraman polisin oğlu için kampanya!

Kahraman polisin oğlu için kampanya! / Polis Fethi Sekin'in oğlunun TFF 1. Lig Altınordu'nun alt yapısında olduğu öğrenildi. / izmir,fethi sekin,oğlu,futbol

Polis Fethi Sekin'in oğlunun TFF 1. Lig Altınordu'nun alt yapısında olduğu öğrenildi.

Adliye saldırısını hayatı pahasına önleyerek bir kahramanlığa imza atan şehit Sekin'in, Altınordu'da futbol oynayan oğlunun bir maçını izlerken çekilmiş fotoğrafı yürek dağladı.

Bombalı araçla dikkat dağıtarak kalaşnikoflarla adliyede katliam yapmak isteyen hain teröristlerin yapmak istediği büyük katliamı, canı pahasına girdiği çatışmada şehit olarak engelleyen şehidimiz Sekin'in oğlu için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

"G.Saray'da oynasın" kampanyası

Galatasaraylı olduğu bilinen Kahraman Polisimiz'in şehit oğlu için "Fethi Sekin'in oğlu G.Saray alt yapısına alınsın" diye kampanya başlattı.


izmirfethi sekinoğlufutbol

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.