Esnaf Kart geliyor

Esnaf Kart geliyor / TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yaptığı alışverişlerde esnaflara kolaylık ve indirim sağlayacak 'Esnaf Kart'ın yakında kullanıma sunulacağını bildird /

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yaptığı alışverişlerde esnaflara kolaylık ve indirim sağlayacak 'Esnaf Kart'ın yakında kullanıma sunulacağını bildird

Esnaflara yaptığı alışverişlerde kolaylık ve indirim sağlayacak "Esnaf Kart" yakında kullanıma sunulacak.

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yaptığı açıklamada, bir süredir üzerinde çalıştıkları Esnaf Kart uygulamasına ilişkin bilgi verdi.

Esnaf Kart projesinde sona yaklaştıklarını ifade eden Palandöken, yakın zamanda piyasaya sürülecek olan kartın, talep eden tüm esnaf ve sanatkarlara ücretsiz dağıtılacağını belirtti. Palandöken, kartla başta akaryakıt olmak üzere tüm alanlarda esnaf ve sanatkarlara çok sayıda indirim sağlanacağını vurguladı.Önceki Haber: İsyan büyüyor!
Sonraki Haber: Nihai imza!

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.