İngiltere'de terör!

İngiltere'de terör! / İngiltere’nin başkenti Londra dün gece bıçaklı 3 teröristin saldırısıyla sarsıldı. /

İngiltere’nin başkenti Londra dün gece bıçaklı 3 teröristin saldırısıyla sarsıldı.

İngiltere’nin başkenti Londra dün gece bıçaklı 3 teröristin saldırısıyla sarsıldı. Saldırganlar önce beyaz bir minibüsle kalabalığın arasına daldı. Önlerine gelen insanı ezip geçti. Ardından araçtan inip, ellerindeki 20 santimetre uzunluğundaki bıçaklarla ortalığı kan gölüne çevirdiler.

Barları sıra sıra gezerek rastgele insanları bıçakladılar. Korkunç olayda şu ana kadar can kaybı 7… Yaralı ise 48'e yükseldi. Olay yerine kısa sürede ulaşan polis saldırganları etkisiz hale getirdi.

Olay anını anlatan görgü tanıklarının ifadeleri yaşanan dehşeti gözler önüne serdi. Tanıklardan biri saldırganların herkesin boğazını kesmeye çalıştığını söyledi. Saldırganları durdurmak için üzerilerine sandalye, şişe ne bulurlarsa attılar.

Korkunç saldırının ardından Londra polisi ellerinde ağır silahlarla bölgede araştırma yapıyor.Önceki Haber: Bedelli açıklaması!
Sonraki Haber: Katar'dan flaş mesaj!

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.