Ozan apar topar tatilden döndü!

Ozan apar topar tatilden döndü! / Fenerbahçe, Ozan Tufan transferinde İspanyol ekibi Valencia ile görüşmelerde sona geldi.
 /

Fenerbahçe, Ozan Tufan transferinde İspanyol ekibi Valencia ile görüşmelerde sona geldi.

Fenerbahçe, Valbuena ve Dirar’ın bonservisleri için toplam 5 milyon Euro ödedi. Yönetim, FFP anlaşması nedeniyle daha şimdiden en az 5 milyon Euro’luk adam satmak zorunda. Takımdan ayrılması beklenen isimler Ozan Tufan ve Kjaer.

Kjaer’in birçok talibi olduğu için ayrılması kimseyi şaşırtmayacak. Asıl sürpriz, Ozan Tufan konusunda yaşanabilir. Fenerbahçe’de bekleneni veremeyen genç yıldız için Valencia devreye girmiş; Benfica ve Sporting’in de Ozan’ı istediği iddia edilmişti.

Fenerbahçe ile Valencia arasındaki görüşmelerde sona gelindiği, normalde 4 Temmuz’da takıma katılacak olan 22 yaşındaki futbolcunun bu gelişme sonrası apar topar tatilini yarıda keserek döndüğü öne sürüldü.

 

İki kulübün anlaşması halinde; Ozan’ın, menajeri Ahmet Bulut ile önümüzdeki günlerde İspanya’ya giderek imza atacağı öğrenildi

KAYNAK: FANATİK


Önceki Haber: Manisa'da deprem!
Sonraki Haber: Ömür boyu güvence!

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.