Türkiye'ye nefret kustu

Türkiye'ye nefret kustu / Mifrafon karşısına geçen Almanya'nın Kürt kökenli milletvekili Sevim Dağdelen, Türkiye'ye nefret kustu
 /

Mifrafon karşısına geçen Almanya'nın Kürt kökenli milletvekili Sevim Dağdelen, Türkiye'ye nefret kustu

Sol Parti'nin Uluslararası İlişkiler Sözcüsü Sevim Dağdelen, Aman vatandaşlarının Türkiye'de gözaltına alınmasından sonra "Türkiye'ye seyahat uyarısı yayımlanması" gerektiğini söyledi.

"RESMİ SEYAHAT UYARISI YAYIMLANMALI"

Bild'de yer alan habere göre, Erdoğan'ın bir rehineci olduğunu söyleyen Sol Parti milletvekili Dağdelen, "Bu tehlikeli durum karşısında Dışişleri Bakanlığı’nın derhal Türkiye’ye yönelik resmi bir seyahat uyarısı yayımlaması" gerektiğini ifade etti.

Dağdelen "Federal hükümetin tereddütleri rehineci Erdoğan’ı geçmişte etkilemedi, gelecekte de etkilemeyecek" diye konuştu.

"REHİNECİ"

Yeşiller Eş Başkanı Cem Özdemir ise, Antalya’da iki Alman vatandaşının gözaltına alınmasından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı sorumlu tutarak, Erdoğan için "Bir devlet başkanı değil, aksine bir rehineci" dedi.Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.