Protestocusu çıktı

Protestocusu çıktı / Celal Çelik’in FETÖ kanallarının Digitürk’ten atılması ardından dilekçe vererek bu platform üyeliğini iptal ettirdiği ortaya çıktı. /

Celal Çelik’in FETÖ kanallarının Digitürk’ten atılması ardından dilekçe vererek bu platform üyeliğini iptal ettirdiği ortaya çıktı.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün medya yapılanmasına ilişkin yürütülen çalışmalar çerçevesinde bazı FETÖ'ye ait STV, Kanaltürk, Bugün TV ve S Haber gibi kanalların 8 Ekim 2015 günü Digitürk'ten çıkarılmasına karar verilmişti. FETÖ kanallarının Digitürk'ten atılması ardından çok sayıda FETÖ üyesi bu platformu protesto ederek üyeliğini sonlandırmıştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu sabah 'FETÖ üyeliği' suçlamasıyla gözaltına alınan avukatı Celal Çelik'in de bu FETÖ kanallarının Digitürk'ten atılması ardından bu platformu protesto ederek üyeliğini sonlandırdığı ortaya çıktı. 2 Kasım 2015 günü Digitürk Genel Müdürlüğü'ne dilekçe veren Çelik'in dilekçesinde; "Digitürk adli şirketinizin… numaralı üyesiyim. Siyasi tasarruflar nedeniyle kanal sayısını azalttığınızdan üyeliğimi sonlandırmak istiyorum" dediği belirlendi.Önceki Haber: Görevden alındı!

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.