7 il için uyarı!

7 il için uyarı! / Yağışların İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Bartın, Giresun, Rize ve Trabzon'un çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
 /

Yağışların İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Bartın, Giresun, Rize ve Trabzon'un çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey kesimleri ile Doğu Akdeniz'in parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İstanbul, Tekirdağ ile Balıkesir'in kuzey çevreleri, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri (Toroslar mevkii) ile gece Yozgat çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.Önceki Haber: Korkutan açıklama!
Sonraki Haber: Saat belli oldu!

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.