Tosic'ten Karleusa'ya pahalı hediye

Tosic'ten Karleusa'ya pahalı hediye / Beşiktaşlı Dusco Tosic, jest krallığına oynuyor. Şarkıcı eşi Jelena Karleusa için sık sık pahalı hediyeler alan gözde futbolcu, yine kural bozmadı. /

Beşiktaşlı Dusco Tosic, jest krallığına oynuyor. Şarkıcı eşi Jelena Karleusa için sık sık pahalı hediyeler alan gözde futbolcu, yine kural bozmadı.

Tosic, Belgrad'ta olan eşine toplam 13 bin 450 TL'lik hediyeler yolladı.

Siyah beyazlı ekibin yıldızı Dusko Tosic, jestlerin efendisi olup çıktı! Daha önce eşi Jeleca Kurleusa'ya 300 yüz bin TL'lik lüks bir otomobille 460 bin TL'lik pırlanta bileklik hediye eden ünlü futbolcu, geçtiğimiz ay da 39 yaşına basan güzel eşi için 880 bin TL'lik BMW i8 model spor bir otomobil satın almıştı.

Şimdi ise Belgrad'taki eşine Gucci marka 3 bin 450 TL'lik bir saç bandı ile yine Gucci marka olan 10 bin TL'lik bir çanta yolladı.Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.