Ataşehir'in yeni gözdesi: Florence Nightingale Hastanesi

Ataşehir'in yeni gözdesi: Florence Nightingale Hastanesi / Başarısıyla adından sıkça bahsettiren Florence Nightingale Hastanesi dev kompleksiyle Ataşehir'in yeni gözdesi olacak! / Florence Nightingale,Ataşehir

Başarısıyla adından sıkça bahsettiren Florence Nightingale Hastanesi dev kompleksiyle Ataşehir'in yeni gözdesi olacak!

Grup Florence Nightingale Anadolu yakasının hızla gelişen gözde yerleşim yerlerinden Ataşehir’de açtığı yeni hastanesiyle hizmet alanını genişletiyor.

HASTALARINA BİR ADIM DAHA

 

Ulusal ve uluslararası alanda  28 yıldır sağlık hizmeti veren Florence Nightingale Hastanelerinin İstanbul’daki altıncı hastanesi olarak hizmete giren Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi tüm hasta hizmetleriyle Anadolu bölgesinde hastalarına bir adım daha yaklaştı.

Hemen her branşta hizmet verecek olan hastanenin toplam 102 yatağı, 9 yeni doğan,16 erişkin yoğun bakım yatağı ve 4 ameliyathanesi bulunmaktadır.

7/24 HİZMET

Hastanede sunulan 7/24  kadın doğum ve çocuk, dahiliye, genel cerrahi ,ortopedi ve  travmatoloji hizmeti ,her hastanın acil hekimi ve uzman hekim gözetiminde değerlendirme ve takibinin yapıldığı multidisipliner yaklaşım ve hasta güvenliğinin ön planda olduğu Acil Servisi ile hizmet kalite bütünlüğü ilkesiyle hizmet verecektir.

SAĞLIKTA REFERANS MERKEZİ!

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, Grup Florence Nightingale deneyimi ile hastalarımızın ihtiyaç, talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için kaliteli sağlık hizmeti sunumunda sinerji yaratarak tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı ,yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir sağlık kuruluşu olarak bölgenin sağlıkta referans merkezi olacaktır.


Florence NightingaleAtaşehir

Önceki Haber: Kuzey Irak'a büyük şok
Sonraki Haber: Uçuşlar durduruluyor

Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.