Erdoğan Gökçek açıklaması

Erdoğan Gökçek açıklaması / Erdoğan, Gökçek'in istifa edeceğine dair yer alan iddia ile ilgili soruya, 'Şu an yok, olmayacağı anlamına gelmez' dedi. /

Erdoğan, Gökçek'in istifa edeceğine dair yer alan iddia ile ilgili soruya, 'Şu an yok, olmayacağı anlamına gelmez' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa edeceğine dair yer alan iddia ile ilgili soruya, "Şu an yok, olmayacağı anlamına gelmez" dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Partimizin, herhangi bir birim; partimizin belediye başkanları olur, il başkanları olur vesaire... Bu süreç içerisinde bu tür gelişmeler olur. Ama şu anda böyle bir şey önümüzde yok. Ama bundan sonra da olmayacağı anlamına kesinlikle gelmez. Çünkü bir değişimi dönüşümü biz seçime kadar yaşıyoruz, yaşayacağız ve o metal yorgunluğu dediğim konu, tüm bunları kapsayan bir konuydu."Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.