Erdoğan'dan iki üniversiteye rektör ataması

Erdoğan'dan iki üniversiteye rektör ataması / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki üniversiteye rektör ataması gerçekleştirdi.
 /

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki üniversiteye rektör ataması gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni kurulan Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne Prof. Dr. Parlak'ı ve Ege Üniversitesi'ne ise Prof. Dr. Budak'ı rektörolarak atadı.

Cumhurbaşkanı basın merkezinden alınan bilgiye göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 130 uncu ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddeleri uyarınca, Yükseköğretim Kurulunun önerdiği adaylar arasından;

Yeni kurulan Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erol Parlak’ı, Ege Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Necdet Budak’ı, atadı.Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.