Kılıçdaroğlu'ndan BAE teklifi

Kılıçdaroğlu'ndan BAE teklifi / CHP Lideri Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı'nın Fahrettin Paşa'ya 'hırsız' denmesine tepki gösterip ekledi: 'Elçimizi çekelim, ilişkimizi keselim. /

CHP Lideri Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı'nın Fahrettin Paşa'ya 'hırsız' denmesine tepki gösterip ekledi: 'Elçimizi çekelim, ilişkimizi keselim.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'teki CHP muhabirlerine yıl sonu değerlendirmesi yaptı. Tüm yılın muhasebesini yapan Kılıçdaroğlu, gündemdeki konulara da değindi.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri Bakanı Abdullah Bin Zayed'in, Medinesavunmasını yapan ve kutsal emanetleri İstanbul'a taşıyan Fahrettin Paşa'ya "hırsız" demesine bir tepki de CHP Lideri'nden geldi.

Kılıçdaroğlu, "Arap bakan özür dileyene kadar büyükelçimizi çekip ilişkimizi kesmeliyiz." diye konuştu.Künye - İletişim - Reklam
Son.tv'te yayınlanan makalelerin hukuki sorumluluğu sahibine aittir. Ayrıca basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz veren Son.tv aynı şekilde muhtaplarının da hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda özel haberlerinin kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılması durumunda hukuki yollara başvurur.